Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 1. krog 03.09.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - Rudar Velenje B 7 : 3 4 : 0
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Narat Filip
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V,K)
  3  Reberčnik Nik
  4  Klemenc Rok
  5  Vezaj Aris
  7  Mogu Lovro
  8  Šibanc NIk
  9  Brinovec Žiga
  10  Podgrajšek Lan
  11  Matić Uroš
  12  Trebičnik Jaka (V)
  15  Rabuza Naj
  16  Cotič Lars
  17  Jug Peter
  18  Prauhart Nik
  19  Arčan Vid
  20  Zupan Toni
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Mujkić Anes (V)
  2  Kuzman Nace (K)
  3  Fajfar Luka
  4  Halilović Kan
  5  Javornik Jan
  6  Mujačić Enis
  7  Kahvedžić Arnel
  8  Tabaković Arne
  9  Presečnik Tristan
  10  Mrkonjić Jan
  11  Stanković-Sušec Luka
  12  Skutnik Tim (V)
  14  Božič Bor
  17  Buljubašić Sanjin
  20  Vedenik Jaka
  21  Obradović Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   Rudar Velenje B
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 10 - Podgrajšek Lan (5')
   2 : 0 5 - Vezaj Aris (6')
   3 : 0 5 - Vezaj Aris (9')
   4 : 0 20 - Zupan Toni (30')
   5 : 0 20 - Zupan Toni (32')
   6 : 3 9 - Brinovec Žiga (51')
   7 : 3 7 - Mogu Lovro (54')
   Rudar Velenje B
   5 : 1   3 - Fajfar Luka (40') 
   5 : 2   6 - Mujačić Enis (43') 
   5 : 3   6 - Mujačić Enis (50') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    11 - Matić Uroš (42')
   Rudar Velenje B
    4 - Halilović Kan (45')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan