Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 8. krog 27.11.22
   TEKMA: NK Posavje Krško B - NK Brežice 1919 6 : 6 6 : 1
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Radeljak Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško B
Priimek in ime
  2  Pribožič Lan
  5  Dular Jošt
  6  Colarič Vito (K)
  7  Novak Dan
  11  Mavsar Blaž
  15  Mujakić Din
  17  Gričar žan
  20  Blatnik Žan
  21  Tomažin Tian
  30  Džinić Alen (V)
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  0  Molan Polovič Žan (V)
  10  Lapuh Leon
  50  Novak Luka
  51  Černič Gal
  52  Vahčič Leon
  53  Ogorevc Taj
  55  Strgar Vito (K)
  56  Ašič Nik
  58  Račič Žan
  62  Frigelj Matevž
  63  Frigelj Gašper
  67  Šantl Svit
  68  Grašak Filip
  70  Pungerčar Luka
  71  Žibert Žiga
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Posavje Krško B
   Mujakić Mirsad
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   NK Posavje Krško B
   1 : 0 7 - Novak Dan (1')
   2 : 1 15 - Mujakić Din (8')
   3 : 1 15 - Mujakić Din (23')
   4 : 1 15 - Mujakić Din (27')
   5 : 1 5 - Dular Jošt (28')
   6 : 1 11 - Mavsar Blaž (30')
   NK Brežice 1919
   1 : 1   68 - Grašak Filip (2') 
   6 : 2   10 - Lapuh Leon (34') 
   6 : 3   10 - Lapuh Leon (38') 
   6 : 4   10 - Lapuh Leon (48') 
   6 : 5   52 - Vahčič Leon (55') 
   6 : 6   10 - Lapuh Leon (59') 
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško B
    2 - Pribožič Lan (50')
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško B
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško B
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan