Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 9. krog 13.11.22
   TEKMA: NK Hrastnik - NK Imeno 1 : 7 0 : 4
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Močnik Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Hegić Eldar (V)
  2  Pajaziti Amin
  3  Ahmetović Tarik
  4  Šunta Tian
  10  Mujaković Minel
  12  Kovačević Aleksej
  14  Urh Vidovič
  15  Tatlić Tarik
  17  Povše Lina
  19  Muratović Ajdin
  20  Mak Jure (K)
  23  Brunček Lan
  27  Vidovič Lan
  28  Ristovič Luka
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Šestanj Jaka (V)
  2  Strašek Aljaž
  5  Vračun Tadej
  11  Jagrič Anej (K)
  22  Trbovc Kmetič Anže
  23  Vračun Andraž
  27  Sovinc Žiga
  30  Pišek Matic
  31  Totaj Albatrit
  36  Doberšek Gal
  52  Glojnarič Sebastjan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   NK Imeno
   Čater Rajko
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 4 14 - Urh Vidovič (33')
   1 : 7 1 - Hegić Eldar (58')AG
   NK Imeno
   0 : 1   52 - Glojnarič Sebastjan (3') 
   0 : 2   52 - Glojnarič Sebastjan (20') 
   0 : 3   2 - Strašek Aljaž (27') 
   0 : 4   27 - Sovinc Žiga (30') 
   1 : 5   11 - Jagrič Anej (35') 
   1 : 6   11 - Jagrič Anej (50') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
    17 - Povše Lina (55')
   NK Imeno
    52 - Glojnarič Sebastjan (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan