Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 10. krog 06.11.22
   TEKMA: NK Laško - NK Radeče 0 : 4 0 : 2
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Gotar Tjan (V)
  6  Pipan Anže
  10  Ašenberger Aljaž
  16  Jazbinšek Primož
  18  Kumar Gal
  19  Slapšak Nejc
  21  Oblak Rene
  25  Podkoritnik Tereza
  27  Maček Žiga
  29  Bukvar Elvedin (K)
  30  Šanca Matevž
  46  Gabrič Nik
  56  Krašovec Žiga
  64  Kolar Jasna
  76  Ocvirk Tim
  84  Knez Jaša (V)
  92  Weber Zupanc Aljaž
  94  Ibrišević Harun
   NK Radeče
Priimek in ime
  1  Požek Tai (V)
  2  Bizjak Benjamin (V)
  3  Kajtna Erik
  4  Tokalić David
  5  Kralj Majk
  6  Groznik Žiga
  7  Ćatipi Anik
  8  Volčič Žan (K)
  9  Ribič Tim
  10  Tristan Mirt
  11  Jug Ian
  12  Sotlar Til
  19  Gomboc Lovro
  21  Sotlar Jan
  23  Barachini Luka
  24  Sotlar Lan
  27  Kozinc Jakob
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Laško
   Dermota Zlatko
   NK Radeče
   Čeh Jernej
   STRELCI
   NK Laško
   NK Radeče
   0 : 1   3 - Kajtna Erik (8') 
   0 : 2   9 - Ribič Tim (17') 
   0 : 3   9 - Ribič Tim (44') 
   0 : 4   2 - Bizjak Benjamin (58') 
   OPOMINJANI
   NK Laško
    16 - Jazbinšek Primož (60')
   NK Radeče
    10 - Tristan Mirt (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Radeče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan