Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 9. krog 26.10.22
   TEKMA: NK Brežice 1919 - NK Laško 3 : 1 0 : 1
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Simić Anja
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  0  Molan Polovič Žan (V)
  2  Žibert Žiga
  3  Šušterič Lukas
  5  Vahčič Leon
  6  Račič Žan
  7  Pungerčar Luka
  8  Frigelj Gašper (V)
  9  Lazanski Mirko
  10  Grašak Filip
  11  Matko Mai
  33  Frigelj Matevž
  40  Baškovč Ogorevc Kiar
  43  Ogorevc Taj
  44  Strgar Vito (K)
  50  Černič Gal
  52  Omerzu Anže
  69  Vuzem Jan
   NK Laško
Priimek in ime
  0  Gotar Tjan (V)
  1  Ojsteršek Jakob (V)
  6  Pipan Anže
  10  Ašenberger Aljaž
  16  Jazbinšek Primož
  21  Oblak Rene
  28  Korat Jure
  29  Bukvar Elvedin (K)
  46  Gabrič Nik
  56  Weber Zupanc Aljaž
  64  Kolar Jasna
  76  Ocvirk Tim
  84  Knez Jaša
  87  Slapšak Nejc
  94  Ibrišević Harun
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Jelinčič Roko
   NK Laško
   Dermota Zlatko
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   1 : 1 2 - Žibert Žiga (39')
   2 : 1 10 - Grašak Filip (44')
   3 : 1 10 - Grašak Filip (57')
   NK Laško
   0 : 1   21 - Oblak Rene (1') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
    6 - Račič Žan (58')
   NK Laško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   NK Laško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
   NK Laško
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan