Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 8. krog 23.10.22
   TEKMA: NK Laško - NK Hrastnik 5 : 1 3 : 1
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Gotar Tjan (V)
  10  Ašenberger Aljaž
  16  Jazbinšek Primož
  18  Padežnik Jaka
  19  Slapšak Nejc
  21  Oblak Rene
  25  Podkoritnik Tereza
  27  Maček Žiga
  28  Korat Jure
  29  Bukvar Elvedin (K)
  46  Gabrič Nik
  76  Ocvirk Tim
  84  Knez Jaša
  92  Weber Zupanc Aljaž
  94  Ibrišević Harun
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Hegić Eldar (V)
  2  Pajaziti Amin
  3  Ahmetović Tarik
  4  Šunta Tian
  10  Mujaković Minel
  12  Kovačević Aleksej
  14  Doberšek Maks
  15  Tatlić Tarik
  17  Povše Lina
  20  Mak Jure (K)
  23  Drečnik Ana
  27  Vidovič Lan
  28  Ristovič Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Laško
   Dermota Zlatko
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Laško
   1 : 0 21 - Oblak Rene (2')
   2 : 0 84 - Knez Jaša (15')
   4 : 1 21 - Oblak Rene (44')
   5 : 1 28 - Korat Jure (57')
   NK Hrastnik
   3 : 0   4 - Šunta Tian (20')  AG
   3 : 1   15 - Tatlić Tarik (23') 
   OPOMINJANI
   NK Laško
   NK Hrastnik
    10 - Mujaković Minel (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Hrastnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan