Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 7. krog 16.10.22
   TEKMA: NK Krško - NK Brežice 1919 8 : 1 3 : 1
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško
Priimek in ime
  3  Petrič Jakob
  4  Mežič Mai
  7  Motore Vito
  8  Perše Rok
  13  Suhopoljac Tian (V)
  17  Lisec David
  18  Zakšek Tian
  20  Radovič Liam
  26  Motore Sofija (K)
  27  Osmanaj Ramadan
  30  Zorko Julia Eva
  31  Gorjup Maj
  77  Žnidar Gal
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Žibert Žiga
  4  Matko Mai
  6  Omerzu Anže
  7  Račič Alen
  13  Černič Gal
  41  Petan Patrik
  48  Lazanski Mirko
  61  Grašak Filip
  62  Ogorevc Taj
  63  Vuzem Jan
  64  Frigelj Gašper
  67  Pungerčar Luka
  68  Račič Žan
  69  Lapuh Leon
  70  Vahčič Leon
  71  Baškovč Ogorevc Kiar
  72  Strgar Vito (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Krško
   Dvorančič Slaviša
   NK Brežice 1919
   Jelinčič Roko
   STRELCI
   NK Krško
   1 : 0 7 - Motore Vito (4')
   2 : 0 7 - Motore Vito (7')
   3 : 1 7 - Motore Vito (23')
   4 : 1 7 - Motore Vito (44')
   5 : 1 27 - Osmanaj Ramadan (47')
   6 : 1 7 - Motore Vito (54')
   7 : 1 8 - Perše Rok (57')
   8 : 1 17 - Lisec David (59')
   NK Brežice 1919
   2 : 1   61 - Grašak Filip (22') 
   OPOMINJANI
   NK Krško
    77 - Žnidar Gal (8')
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan