Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 7. krog 16.10.22
   TEKMA: NK Posavje Krško B - NK Hrastnik 7 : 0 3 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško B
Priimek in ime
  2  Pribožič Lan
  5  Dular Jošt (K)
  6  Colarič Vito
  10  Šantelj Tjaš
  11  Mavsar Blaž
  15  Mujakić Din
  16  Kadić Daris
  21  Tomažin Tian
  24  Ploj Tevž
  25  Novak Dan
  30  Džinić Alen (V)
  33  Gričar žan
  35  Blatnik Žan
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Klenovšek Lan (V)
  2  Pajaziti Amin
  3  Ahmetović Tarik
  4  Šunta Tian
  10  Mujaković Minel
  12  Kovačević Aleksej
  14  Doberšek Maks
  15  Tatlić Tarik
  19  Muratović Ajdin
  20  Mak Jure (K)
  22  Brunček Lan
  23  Hegić Eldar
  27  Vidovič Lan
  28  Ristovič Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Posavje Krško B
   Mujakić Mirsad
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Posavje Krško B
   1 : 0 11 - Mavsar Blaž (3')
   2 : 0 15 - Mujakić Din (27')
   3 : 0 15 - Mujakić Din (28')
   4 : 0 6 - Colarič Vito (33')
   5 : 0 11 - Mavsar Blaž (45')
   6 : 0 11 - Mavsar Blaž (46')
   7 : 0 6 - Colarič Vito (49')
   NK Hrastnik
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško B
   NK Hrastnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško B
   NK Hrastnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško B
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan