Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 6. krog 09.10.22
   TEKMA: NK Brežice 1919 - NK Radeče 5 : 0 2 : 0
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Molan Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  0  Molan Polovič Žan (V)
  2  Frigelj Matevž
  4  Vuzem Jan
  5  Strgar Vito (K)
  6  Pungerčar Luka
  7  Frigelj Gašper
  48  Lazanski Mirko
  61  Ogorevc Taj
  62  Baškovč Ogorevc Kiar
  63  Omerzu Anže
  64  Žibert Žiga
  67  Račič Alen
  68  Grašak Filip
  69  Černič Gal
  70  Vahčič Leon
  71  Lapuh Leon
  72  Račič Žan
   NK Radeče
Priimek in ime
  1  Požek Tai (V)
  2  Sotlar Lan
  3  Kajtna Erik
  4  Tokalić David
  5  Kozinc Jakob
  6  Groznik Žiga
  7  Ćatipi Anik
  8  Volčič Žan (K)
  9  Ribič Tim
  10  Tristan Mirt
  11  Jug Ian
  19  Gomboc Lovro
  23  Barachini Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Jelinčič Roko
   NK Radeče
   Čeh Jernej
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   1 : 0 71 - Lapuh Leon (6')
   2 : 0 68 - Grašak Filip (11')
   3 : 0 71 - Lapuh Leon (31')
   4 : 0 68 - Grašak Filip (35')
   5 : 0 64 - Žibert Žiga (49')
   NK Radeče
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
   NK Radeče
    8 - Volčič Žan (44')
    3 - Kajtna Erik (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   NK Radeče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan