Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 5. krog 02.10.22
   TEKMA: NK Krško - NK Imeno 1 : 8 1 : 5
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Radeljak Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško
Priimek in ime
  2  Zorko Julia Eva
  3  Petrič Jakob
  4  Mežič Mai
  7  Motore Vito
  8  Perše Rok (V)
  17  Lisec David
  18  Zakšek Tian
  20  Radovič Liam
  26  Motore Sofija (K)
  27  Osmanaj Ramadan
  30  Gorjup Maj
  77  Žnidar Gal
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Šestanj Jaka (V)
  2  Prah Jon
  11  Jagrič Tjan (K)
  15  Voga Tian
  22  Trbovc Kmetič Anže
  24  Vračun Andraž
  25  Vračun Tadej
  27  Sovinc Žiga
  30  Pišek Matic
  31  Gabron Gašper
  36  Doberšek Gal
  52  Glojnarič Sebastjan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Krško
   Dvorančič Slaviša
   NK Imeno
   Čater Rajko
   STRELCI
   NK Krško
   1 : 3 18 - Zakšek Tian (25')
   NK Imeno
   0 : 1   11 - Jagrič Tjan (3') 
   0 : 2   30 - Pišek Matic (12') 
   0 : 3   11 - Jagrič Tjan (14') 
   1 : 4   30 - Pišek Matic (29') 
   1 : 5   15 - Voga Tian (30') 
   1 : 6   52 - Glojnarič Sebastjan (33') 
   1 : 7   27 - Sovinc Žiga (43') 
   1 : 8   31 - Gabron Gašper (49') 
   OPOMINJANI
   NK Krško
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan