Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 10. krog 18.11.22
   TEKMA: ND Dravinja - Šmartno 1928 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik: Slatinek Primož
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  7  Brglez Benjamin
  8  Mikša Tim
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  17  Šipka Tian
  19  Jager Tilen
  20  Hren Žiga
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  3  Trumić Ajas
  6  Siočić Aid Denaj (K)
  8  Ibrahimović Dino
  9  Buljubašić Safet
  10  Škrobar Matej
  11  Hrustić Amer
  15  Lović Denis
  16  Milutinović Leon
  19  Vengust Tim
  20  Piskar Gal
  Rezervni igralci
  6  Kotar Tim
  12  Jelenko Žiga
  15  Strmšek Miha
  Rezervni igralci
  4  Basle Matic
  7  Alić Ermin
  14  Doberšek Tit
   TRENER
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 0 10 - Herman Enej (9')
   2 : 0 11 - Ciglarič Žiga (21')
   3 : 0 8 - Mikša Tim (61')
   4 : 0 7 - Brglez Benjamin (65')
   5 : 0 11 - Ciglarič Žiga (67')
   6 : 0 8 - Mikša Tim (85')
   Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    11 - Ciglarič Žiga (42')
    8 - Mikša Tim (61')
   Šmartno 1928
    11 - Hrustić Amer (64')
    7 - Alić Ermin (74')
    3 - Trumić Ajas (78')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  80'     15 - Strmšek Miha
       20 - Hren Žiga
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Doberšek Tit
       10 - Škrobar Matej
  65'     7 - Alić Ermin
       15 - Lović Denis
  73'     4 - Basle Matic
       9 - Buljubašić Safet
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan