Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 1. krog 16.11.22
   TEKMA: NK Posavje Krško - NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik: Bytyqi Arlind
   2. pomočnik: Maksimović David
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško
Priimek in ime
  3  Prebejšek Nejc
  5  Čučnik Robert (K)
  6  Radić Blaž
  7  Tršinar Martin
  8  Božič Jure
  9  Cerovšek Nik
  10  Halimi Hamit
  12  Petrišič Martin (V)
  17  Šmit Žan
  18  Lipec Kristijan
  20  Abram Sani
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Vreže Aleks (V)
  3  Canoski Nihat
  5  Bračun Nik (K)
  8  Dautovič Jasmin
  10  Mikez Tjaš
  11  Šakić Antonio
  14  Kolar Žiga
  15  Strašek Aljaž
  16  Orožen Završek Miha
  20  Ledinek Marcel
  21  Pezdevšek Matevž
  Rezervni igralci
  14  Kadić Amer
  21  Halilović Alen
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Posavje Krško
   Mujakić Mirsad
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   STRELCI
   NK Posavje Krško
   1 : 0 9 - Cerovšek Nik (15')
   2 : 0 8 - Božič Jure (29')
   3 : 0 10 - Halimi Hamit (45')
   4 : 0 9 - Cerovšek Nik (56')
   5 : 0 10 - Halimi Hamit (60')
   6 : 0 10 - Halimi Hamit (84')
   NK Šmarje pri Jelšah
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško
   NK Šmarje pri Jelšah
    16 - Orožen Završek Miha (18')
    5 - Bračun Nik (75')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško
   NK Šmarje pri Jelšah
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan