Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 11. krog 10.11.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - A2S Celje 0 : 13 (0 : 7)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Mastnak Patrik
   1. pomočnik: Narat Filip
   2. pomočnik: Kragelj Žan
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Seidl Žan (V)
  3  Canoski Nihat (K)
  9  Dautovič Jasmin
  10  Mikez Tjaš
  11  Šakić Antonio
  14  Kolar Žiga
  18  Orožen Završek Miha
  21  Vreže Aleks
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Janković Luka (V)
  2  Dorić Anej
  6  Tajnšek Svit
  7  Bezjak Nejc
  9  Šelih Hugo
  10  Mladenović Luka
  11  Jensterle Jaka
  13  Križnik Tai (K)
  17  Štitić Lusiano
  19  Mazreku Denis
  21  Vrečko Jakob
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  8  Kavrečič Mark
  14  Skornšek Tian
  15  Pek Luka
  16  Kerčmar Luka
  18  Vezovišek Tit
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   A2S Celje
   Nadal Alen
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   A2S Celje
   0 : 1   7 - Bezjak Nejc (3') 
   0 : 2   10 - Mladenović Luka (4') 
   0 : 3   9 - Šelih Hugo (12') 
   0 : 4   2 - Dorić Anej (14') 
   0 : 5   6 - Tajnšek Svit (30') 
   0 : 6   2 - Dorić Anej (35') 
   0 : 7   7 - Bezjak Nejc (44') 
   0 : 8   19 - Mazreku Denis (47') 
   0 : 9   13 - Križnik Tai (52') 
   0 : 10   2 - Dorić Anej (58') 
   0 : 11   18 - Vezovišek Tit (64') 
   0 : 12   13 - Križnik Tai (70') 
   0 : 13   15 - Pek Luka (72') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Skornšek Tian
       9 - Šelih Hugo
  46'     18 - Vezovišek Tit
       6 - Tajnšek Svit
  46'     15 - Pek Luka
       17 - Štitić Lusiano
  54'     16 - Kerčmar Luka
       10 - Mladenović Luka
  54'     8 - Kavrečič Mark
       7 - Bezjak Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan