Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 11. krog 06.11.22
   TEKMA: NK Rogaška - ND Dravinja 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Plevčak Dejan
   2. pomočnik: Kragelj Žan
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Močnik Jure
  4  Majer Nejc (K)
  5  Krivec Enej
  7  Tkavc Michell
  8  Drobne Maj
  9  Kačičnik Miha
  11  Urlep Blaž
  14  Kecur Niko
  15  Prevolšek Jaka
  17  Križan Miha
  22  Lorber Žan (V)
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  6  Kotar Tim
  7  Brglez Benjamin
  9  Hribernik Luka
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  16  Mikša Tim
  19  Jager Tilen
  20  Hren Žiga
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej (V)
  2  Šturbej Luka
  6  Lipnik Niko
  13  Kunštek Jaša
  21  Tomašinjak Denni
  Rezervni igralci
  8  Jelenko Žiga
  12  Mavher Kristjan (V)
  17  Šipka Tian
  18  Strmšek Miha
   TRENER
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 3 - Močnik Jure (35')
   2 : 0 4 - Majer Nejc (38')
   3 : 0 8 - Drobne Maj (46')
   4 : 0 3 - Močnik Jure (55')
   5 : 0 11 - Urlep Blaž (65')
   ND Dravinja
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  58'     13 - Kunštek Jaša
       14 - Kecur Niko
  64'     21 - Tomašinjak Denni
       17 - Križan Miha
  66'     6 - Lipnik Niko
       9 - Kačičnik Miha
  68'     2 - Šturbej Luka
       8 - Drobne Maj
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  62'     17 - Šipka Tian
       20 - Hren Žiga
  64'     18 - Strmšek Miha
       6 - Kotar Tim
  82'     12 - Mavher Kristjan
       1 - Pilih Maj
  85'     8 - Jelenko Žiga
       16 - Mikša Tim
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan