Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 10. krog 02.11.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Rogaška 1 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Mastnak Patrik
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Seidl Žan (V)
  5  Bračun Nik (K)
  8  Orožen Završek Miha
  9  Ratej Vid
  11  Šakić Antonio
  14  Kolar Žiga
  16  Kovačič Jan
  20  Ledinek Marcel
  21  Vreže Aleks
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Kliček Anej (V)
  2  Šturbej Luka
  3  Močnik Jure
  5  Krivec Enej
  6  Lipnik Niko
  7  Tkavc Michell
  8  Drobne Maj (K)
  11  Urlep Blaž
  14  Kecur Niko
  15  Prevolšek Jaka
  20  Humski Gal
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  9  Kačičnik Miha
  10  Plahuta Žiga
  13  Kunštek Jaša
  17  Križan Miha
  18  Pongračić Filip
  22  Lorber Žan
  23  Cesarec Vid
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 5 11 - Šakić Antonio (76')
   NK Rogaška
   0 : 1   8 - Drobne Maj (21') 
   0 : 2   8 - Drobne Maj (40') 
   0 : 3   8 - Drobne Maj (41') 
   0 : 4   20 - Humski Gal (46') 
   0 : 5   11 - Urlep Blaž (51') 
   1 : 6   10 - Plahuta Žiga (82') 
   1 : 7   10 - Plahuta Žiga (84') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Kačičnik Miha
       14 - Kecur Niko
  59'     18 - Pongračić Filip
       5 - Krivec Enej
  59'     17 - Križan Miha
       20 - Humski Gal
  72'     13 - Kunštek Jaša
       7 - Tkavc Michell
  72'     10 - Plahuta Žiga
       6 - Lipnik Niko
  72'     23 - Cesarec Vid
       11 - Urlep Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan