Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 10. krog 30.10.22
   TEKMA: A2S Celje - Združena Savinjska 2 : 4 (2 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kocijan Blaž
   1. pomočnik: Narat Filip
   2. pomočnik: Kragelj Žan
   Delegat:
   POSTAVI
   A2S Celje
Priimek in ime
  2  Vrečko Jakob
  4  Križnik Tai (K)
  6  Tajnšek Svit
  8  Mazreku Denis
  9  Šelih Hugo
  10  Dorić Anej
  11  Jensterle Jaka
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V)
  15  Pek Luka
  17  Štitić Lusiano
  21  Petrak Janin
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  3  Novak Jure (K)
  5  Maslić Slavko
  6  Vrbovšek Dominik
  8  Mojzeš Pascal
  10  GOLTNIK LOVRO
  11  Praprotnik Lovro
  13  Poljanšek Aleš
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  21  Korenak Andraž
  90  Trkaj May Jerko (V)
  Rezervni igralci
  5  Sanorija Radovanović Stefan Alexander
  7  Bezjak Nejc
  14  Skornšek Tian
  16  Kerčmar Luka
  Rezervni igralci
  2  Nakov Filip
  4  Škapin Jaka
  7  Aleš Kristjan
  9  Popović Alen
  22  Pungaršek Jaka (V)
   TRENER
   A2S Celje
   Nadal Alen
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   STRELCI
   A2S Celje
   2 : 0 9 - Šelih Hugo (38')
   Združena Savinjska
   1 : 0   10 - GOLTNIK LOVRO (34')  AG
   2 : 1   10 - GOLTNIK LOVRO (62') 
   2 : 2   10 - GOLTNIK LOVRO (68') 
   2 : 3   11 - Praprotnik Lovro (69') 
   2 : 4   14 - Božič Luka (83') 
   OPOMINJANI
   A2S Celje
    15 - Pek Luka (25')
    21 - Petrak Janin (46')
    9 - Šelih Hugo (58')
    17 - Štitić Lusiano (61')
    6 - Tajnšek Svit (93')
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   A2S Celje
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  50'     7 - Bezjak Nejc
       21 - Petrak Janin
  59'     16 - Kerčmar Luka
       15 - Pek Luka
  65'     5 - Sanorija Radovanović Stefan Alexander
       2 - Vrečko Jakob
  74'     14 - Skornšek Tian
       8 - Mazreku Denis
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Popović Alen
       8 - Mojzeš Pascal
  90'     7 - Aleš Kristjan
       10 - GOLTNIK LOVRO
  91'     2 - Nakov Filip
       21 - Korenak Andraž
  94'     4 - Škapin Jaka
       6 - Vrbovšek Dominik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan