Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 2. krog 26.10.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - Šmartno 1928 0 : 11 (0 : 4)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik: Mesiček Leon
   2. pomočnik: Černelič Melani
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Orožen Završek Miha (V)
  3  Canoski Nihat
  5  Bračun Nik (K)
  8  Pezdevšek Matevž
  9  Ratej Vid
  10  Mikez Tjaš
  11  Šakić Antonio
  14  Kolar Žiga
  17  Dautovič Jasmin
  18  Vreže Aleks
  20  Ledinek Marcel
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Jan Tim (V)
  3  Trumić Ajas
  4  Alić Ermin
  8  Hrustić Amer (K)
  9  Buljubašić Safet
  10  Škrobar Matej
  11  Vengust Tim
  14  Doberšek Tit
  15  Lović Denis
  16  Milutinović Leon
  20  Piskar Gal
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  7  Ibrahimović Dino
  17  Potočnik Anej
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šmartno 1928
   0 : 1   20 - Piskar Gal (9') 
   0 : 2   4 - Alić Ermin (11') 
   0 : 3   20 - Piskar Gal (18') 
   0 : 4   10 - Škrobar Matej (30') 
   0 : 5   20 - Piskar Gal (54') 
   0 : 6   20 - Piskar Gal (54') 
   0 : 7   9 - Buljubašić Safet (55') 
   0 : 8   7 - Ibrahimović Dino (60') 
   0 : 9   9 - Buljubašić Safet (62') 
   0 : 10   11 - Vengust Tim (80') 
   0 : 11   9 - Buljubašić Safet (84') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    11 - Šakić Antonio (70')
   Šmartno 1928
    3 - Trumić Ajas (45')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Ibrahimović Dino
       15 - Lović Denis
  50'     17 - Potočnik Anej
       10 - Škrobar Matej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan