Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 8. krog 16.10.22
   TEKMA: ND Dravinja - Združena Savinjska 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik: Arih Tomaž
   2. pomočnik: Šeško Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  7  Brglez Benjamin
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Mikša Tim
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  15  Šipka Tian
  16  Strmšek Miha
  19  Jager Tilen
  20  Hren Žiga
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  2  Nakov Filip
  6  Vrbovšek Dominik
  10  Novak Jure (K)
  11  Praprotnik Lovro
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  19  GOLTNIK LOVRO
  21  Korenak Andraž
  25  Maslić Slavko
  69  Poljanšek Aleš
  Rezervni igralci
  6  Kotar Tim
  12  Mavher Kristjan
  17  Jelenko Žiga
  Rezervni igralci
  4  Škapin Jaka
  7  Aleš Kristjan
  9  Popović Alen
   TRENER
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   STRELCI
   ND Dravinja
   Združena Savinjska
   0 : 1   11 - Praprotnik Lovro (8') 
   0 : 2   6 - Vrbovšek Dominik (35') 
   0 : 3   11 - Praprotnik Lovro (51') 
   0 : 4   11 - Praprotnik Lovro (69') 
   0 : 5   11 - Praprotnik Lovro (72') 
   0 : 6   25 - Maslić Slavko (88') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    10 - Mikša Tim (67')
    20 - Hren Žiga (74')
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  20'     6 - Kotar Tim
       9 - Hribernik Luka
  80'     17 - Jelenko Žiga
       15 - Šipka Tian
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  69'     9 - Popović Alen
       69 - Poljanšek Aleš
  73'     7 - Aleš Kristjan
       11 - Praprotnik Lovro
  75'     4 - Škapin Jaka
       2 - Nakov Filip
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan