Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 8. krog 14.10.22
   TEKMA: NK Rogaška - Šmartno 1928 4 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Mesiček Leon
   2. pomočnik: Černelič Melani
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Močnik Jure
  4  Majer Nejc (K)
  5  Krivec Enej
  6  Lipnik Niko
  10  Hernavs Miha
  11  Urlep Blaž
  14  Kecur Niko
  17  Križan Miha
  18  Pongračić Filip
  20  Humski Gal
  22  Krašovic Gašper (V)
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Bajramaj Visar
  3  Trumić Ajas
  4  Milutinović Leon
  5  Hrustić Amer
  6  Siočić Aid Denaj (K)
  8  Zapušek Jure
  9  Buljubašić Safet
  12  Alić Ermin
  14  Doberšek Tit
  20  Piskar Gal
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej (V)
  2  Šturbej Luka
  13  Kunštek Jaša
  19  Majcenovič Nino
  21  Tomašinjak Denni
  23  Cesarec Vid
  Rezervni igralci
  7  Ibrahimović Dino
  10  Škrobar Matej
  15  Lović Denis
  17  Basle Matic
   TRENER
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 18 - Pongračić Filip (3')
   2 : 1 20 - Humski Gal (31')
   3 : 1 6 - Lipnik Niko (55')
   4 : 1 13 - Kunštek Jaša (72')
   Šmartno 1928
   1 : 1   6 - Siočić Aid Denaj (27') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    22 - Krašovic Gašper (59')
    5 - Krivec Enej (69')
   Šmartno 1928
    2 - Bajramaj Visar (55')
    3 - Trumić Ajas (62')
    20 - Piskar Gal (67')
    9 - Buljubašić Safet (86')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Kunštek Jaša
       6 - Lipnik Niko
  71'     21 - Tomašinjak Denni
       18 - Pongračić Filip
  78'     23 - Cesarec Vid
       14 - Kecur Niko
  87'     2 - Šturbej Luka
       5 - Krivec Enej
  87'     19 - Majcenovič Nino
       10 - Hernavs Miha
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Lović Denis
       12 - Alić Ermin
  58'     7 - Ibrahimović Dino
       14 - Doberšek Tit
  62'     10 - Škrobar Matej
       3 - Trumić Ajas
  78'     17 - Basle Matic
       20 - Piskar Gal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan