Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 7. krog 09.10.22
   TEKMA: ND Dravinja - ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Šašivarević Ermin
   2. pomočnik: Arih Tomaž
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  6  Kotar Tim
  7  Brglez Benjamin
  8  Mikša Tim
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  19  Jager Tilen
  20  Hren Žiga
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Kolenc Aljaž (V)
  3  Nadlučnik Staš
  4  Jeraj Kimi
  5  Podvratnik Janez
  6  Podvratnik Urban
  7  Jusufović Imran
  9  Pikl Anžej
  10  Bele Nejc (K)
  12  Kokovnik Rene
  15  Atelšek Tim
  22  Klačko Lik Filip
  Rezervni igralci
  12  Mavher Kristjan
  15  Šipka Tian
  17  Jelenko Žiga
  18  Strmšek Miha
  Rezervni igralci
  8  Klemenšek blaž
  11  Zamernik Rok
  13  Štiglic Denis (V)
  17  Bastelj Andraž
  19  Gašper Germelj
  21  Drofenik Nik
   TRENER
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Brinjovc Marko
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 0 10 - Herman Enej (48')
   2 : 0 8 - Mikša Tim (62')
   3 : 1 11 - Ciglarič Žiga (69')
   4 : 1 18 - Strmšek Miha (81')
   5 : 1 15 - Šipka Tian (90')
   ND Mozirje - NK Ljubno
   2 : 1   10 - Bele Nejc (66') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    9 - Hribernik Luka (72')
    10 - Herman Enej (72')
    18 - Strmšek Miha (78')
   ND Mozirje - NK Ljubno
    7 - Jusufović Imran (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   ND Mozirje - NK Ljubno
    7 - Jusufović Imran (83')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  67'     18 - Strmšek Miha
       6 - Kotar Tim
  75'     15 - Šipka Tian
       8 - Mikša Tim
  85'     17 - Jelenko Žiga
       20 - Hren Žiga
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Štiglic Denis
       1 - Kolenc Aljaž
  53'     8 - Klemenšek blaž
       12 - Kokovnik Rene
  53'     11 - Zamernik Rok
       22 - Klačko Lik Filip
  67'     17 - Bastelj Andraž
       15 - Atelšek Tim
  81'     19 - Gašper Germelj
       5 - Podvratnik Janez
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan