Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 7. krog 09.10.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - Združena Savinjska 0 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik: Knez Aljaž
   2. pomočnik: Mastnak Patrik
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Seidl Žan (V)
  2  Canoski Nihat
  5  Bračun Nik (K)
  7  Ledinek Marcel
  8  Kolar Žiga
  10  Mikez Tjaš
  11  Šakić Antonio
  16  Kovačič Jan
  18  Vreže Aleks
  19  Dautovič Jasmin
  21  Stanković Sven
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Vrbovšek Dominik
  8  Mojzeš Pascal
  10  Novak Jure (K)
  11  Praprotnik Lovro
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  19  GOLTNIK LOVRO
  20  Mak Gašper
  25  Maslić Slavko
  69  Poljanšek Aleš
  Rezervni igralci
  17  Ratej Vid
  20  Orožen Završek Miha
  Rezervni igralci
  2  Nakov Filip
  7  Aleš Kristjan
  9  Popović Alen
  21  Korenak Andraž
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Združena Savinjska
   0 : 1   25 - Maslić Slavko (28') 
   0 : 2   11 - Praprotnik Lovro (32') 
   0 : 3   25 - Maslić Slavko (39') 
   0 : 4   69 - Poljanšek Aleš (45') 
   0 : 5   25 - Maslić Slavko (58') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Ratej Vid
       21 - Stanković Sven
  46'     20 - Orožen Završek Miha
       19 - Dautovič Jasmin
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  67'     21 - Korenak Andraž
       20 - Mak Gašper
  67'     2 - Nakov Filip
       8 - Mojzeš Pascal
  72'     7 - Aleš Kristjan
       25 - Maslić Slavko
  77'     9 - Popović Alen
       69 - Poljanšek Aleš
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan