Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 6. krog 03.10.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Posavje Krško 7 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  2  Bajramaj Visar
  4  Alić Ermin
  5  Hrustić Amer
  6  Siočić Aid Denaj (K)
  8  Zapušek Jure
  9  Buljubašić Safet
  10  Škrobar Matej
  13  Milutinović Leon (V)
  14  Doberšek Tit
  15  Lović Denis
  20  Piskar Gal
   NK Posavje Krško
Priimek in ime
  4  Tršinar Martin
  5  Čučnik Robert
  7  Abram Sani
  8  Božič Jure
  9  Zupančič Alex
  10  Halilović Alen
  11  Pribožič Tim (K)
  12  Petrišič Martin (V)
  13  Šmit Žan
  17  Kadić Amer
  18  Lipec Kristijan
  Rezervni igralci
  7  Zidar Aljoša (V)
  12  Ibrahimović Dino
  Rezervni igralci
  2  Ficko Maj
  6  Jagodič Enej
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   NK Posavje Krško
   Mujakić Mirsad
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 14 - Doberšek Tit (11')
   2 : 0 8 - Zapušek Jure (21')
   3 : 0 9 - Buljubašić Safet (27')
   4 : 0 9 - Buljubašić Safet (35')
   5 : 0 6 - Siočić Aid Denaj (54')
   6 : 0 10 - Škrobar Matej (67')
   7 : 0 4 - Alić Ermin (72')11m
   NK Posavje Krško
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   NK Posavje Krško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Posavje Krško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Zidar Aljoša
       20 - Piskar Gal
   NK Posavje Krško
  Minuta  Igralec
  62'     6 - Jagodič Enej
       17 - Kadić Amer
  67'     2 - Ficko Maj
       9 - Zupančič Alex
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan