Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 6. krog 02.10.22
   TEKMA: A2S Celje - ND Dravinja 2 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Šašivarević Ermin
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat:
   POSTAVI
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Janković Luka (V)
  2  Dorić Anej
  3  Cvijetić Marko
  4  Križnik Tai (K)
  6  Tajnšek Svit
  8  Kavrečič Mark
  9  Šelih Hugo
  10  Mladenović Luka
  14  Skornšek Tian
  15  Pek Luka
  17  Štitić Lusiano
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  4  Mikša Tim
  5  Moravec Benjamin
  6  Kotar Tim
  7  Brglez Benjamin
  9  Hribernik Luka (K)
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  15  Šipka Tian
  19  Jager Tilen
  20  Hren Žiga
  Rezervni igralci
  5  Sanorija Radovanović Stefan Alexander
  7  Bezjak Nejc
  11  Jensterle Jaka
  18  Vezovišek Tit
  19  Mazreku Denis
  21  Vrečko Jakob
  Rezervni igralci
  2  Strmšek Miha
  10  Janžič Lan
  12  Herman Enej (V)
   TRENER
   A2S Celje
   Nadal Alen
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   STRELCI
   A2S Celje
   1 : 2 7 - Bezjak Nejc (65')
   2 : 2 7 - Bezjak Nejc (69')
   ND Dravinja
   0 : 1   7 - Brglez Benjamin (14') 
   0 : 2   11 - Ciglarič Žiga (20') 
   OPOMINJANI
   A2S Celje
    7 - Bezjak Nejc (54')
    15 - Pek Luka (57')
   ND Dravinja
    5 - Moravec Benjamin (47')
    7 - Brglez Benjamin (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   A2S Celje
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  19'     11 - Jensterle Jaka
       8 - Kavrečič Mark
  46'     19 - Mazreku Denis
       2 - Dorić Anej
  46'     7 - Bezjak Nejc
       14 - Skornšek Tian
  54'     21 - Vrečko Jakob
       17 - Štitić Lusiano
  72'     5 - Sanorija Radovanović Stefan Alexander
       15 - Pek Luka
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  83'     10 - Janžič Lan
       15 - Šipka Tian
  87'     2 - Strmšek Miha
       6 - Kotar Tim
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan