Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 7. krog 25.09.22
   TEKMA: Cirkulane - Posavje Krško 1 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Cirkulane - Igrišče Cirkulane    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Kranjc Tomaž
   2. pomočnik: Tušak Nejc
   Delegat: Tompa Marjan
   POSTAVI
   Cirkulane
Priimek in ime
  2  Cesar Blaž (K)
  3  Debelak Tevž
  7  Gajšek Vitan
  8  Lipavšek Kristian
  14  Kukovec Matevž
  16  Travnikar Robert
  19  Cimerman Alen
  20  Kraševec Alen
  22  Majcen Metod
  23  Čater Nik
  25  Zajc Denis (V)
   Posavje Krško
Priimek in ime
  3  Lokar Klaudio
  8  Jurečič Žiga
  9  Gorenc Rok
  10  Klarić Jan
  13  Škoberne Martin (K)
  15  Rešetič Timotej
  16  Sivonjić Dario
  17  Bučar David
  18  Sivonjić Filip
  20  Mirt Mihael
  30  Čuljak Petar (V)
  Rezervni igralci
  1  Prapotnik Denis (V)
  5  Hutinski David
  10  Cesar Uroš
  Rezervni igralci
  6  Hodžič Ermin
  11  Bogolin Anej
  19  Drnovšek Miha
   TRENER
   Cirkulane
   Vogrinec Damjan
   Posavje Krško
   Dvorančič Slaviša
   STRELCI
   Cirkulane
   1 : 3 2 - Cesar Blaž (78')
   Posavje Krško
   0 : 1   16 - Sivonjić Dario (2') 
   0 : 2   9 - Gorenc Rok (58') 
   0 : 3   9 - Gorenc Rok (72') 
   1 : 4   9 - Gorenc Rok (90') 
   OPOMINJANI
   Cirkulane
   Posavje Krško
    8 - Jurečič Žiga (64')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Cirkulane
   Posavje Krško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Cirkulane
  Minuta  Igralec
  59'     10 - Cesar Uroš
       7 - Gajšek Vitan
   Posavje Krško
  Minuta  Igralec
  63'     19 - Drnovšek Miha
       15 - Rešetič Timotej
  71'     11 - Bogolin Anej
       17 - Bučar David
  76'     6 - Hodžič Ermin
       8 - Jurečič Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan