Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 13. krog 25.03.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - Kovinar Štore 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  4  Grobin David
  7  Pergamož Tim (K)
  8  Kliček Gal
  9  Ratej Vid
  10  Pezdevšek Matevž
  11  Golob Žiga
  12  Rupnik Maruša (V)
  17  Jan Gaberšek
  19  Vreže Aleks
  20  Strašek Aljaž
  23  Vrbek Andraž
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Hadžić Armin (V)
  2  Kumperger Nejc
  3  Oberžan Sara
  6  Brečko Miha
  7  Žveplan Vid
  9  Blatnjak Žan
  10  Jeršič Žiga
  11  Čivić Elmir (K)
  13  Vokshi Armend
  18  Pušnik Gal
  19  Plivac Benjamin
  Rezervni igralci
  2  Bevc Bor
  5  Jagodič Janez
  6  Leljak Alex
  14  Bizjak Jakob
  15  Dautovič Jasmin
  16  Borovšek Aleš
  Rezervni igralci
  8  Smajlović Armin
  14  Rexhepi Erda
  15  Taseski Patrik
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Žaberl Miha
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Kovinar Štore
   0 : 1   18 - Pušnik Gal (20') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Bizjak Jakob
       9 - Ratej Vid
  61'     6 - Leljak Alex
       8 - Kliček Gal
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Smajlović Armin
       13 - Vokshi Armend
  40'     14 - Rexhepi Erda
       6 - Brečko Miha
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan