Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 10. krog 15.03.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Ljubno ob Savinji 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Mesiček Leon
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  3  Jan Gaberšek
  4  Grobin David
  5  Jagodič Janez
  7  Pergamož Tim (K)
  9  Kliček Gal
  10  Pezdevšek Matevž
  11  Golob Žiga
  12  Ratej Vid (V)
  14  Vrbek Andraž
  17  Borovšek Aleš
  19  Vreže Aleks
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  3  Jakop Adam
  4  Lihteneger Tine
  5  Napotnik Nik
  8  Mozgan Juš
  9  Špruk Andrej (K)
  10  Rezoničnik Ožbej
  11  Berak Andrej
  14  Klemenšek Jan
  17  Robnik Erik
  18  Pečovnik Jošt
  Rezervni igralci
  2  Bizjak Andraž
  15  Dautovič Jasmin
  20  Boršič Anderlič Tai
  Rezervni igralci
  2  Gliha Jurij
  6  Tratnik Blaž
  15  Pek David
  16  Vrečer Enej
  24  Lomšek Patrik
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Žaberl Miha
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 1 10 - Pezdevšek Matevž (61')
   NK Ljubno ob Savinji
   0 : 1   9 - Špruk Andrej (10') 
   1 : 2   9 - Špruk Andrej (66') 
   1 : 3   9 - Špruk Andrej (74') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    7 - Pergamož Tim (4')
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  49'     2 - Bizjak Andraž
       17 - Borovšek Aleš
  59'     15 - Dautovič Jasmin
       19 - Vreže Aleks
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Pek David
       8 - Mozgan Juš
  57'     2 - Gliha Jurij
       5 - Napotnik Nik
  73'     16 - Vrečer Enej
       17 - Robnik Erik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan