Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 21/22
  Zapisnik: 17. krog 14.05.22
   TEKMA: NK Rogaška - Rogatec - Dravinja 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Černelič Melani
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška - Rogatec
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Šturbej Luka
  3  Kecur Niko
  4  Majer Nejc (K)
  6  Drofenik Žiga
  7  Kunštek Jaša
  8  Krivec Enej
  9  Dragaš Žiga
  10  Hernavs Miha
  11  Cesarec Vid
  15  Cvek Tin
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  2  Jager Tilen
  5  Moravec Benjamin
  6  Črešnar Tjaš
  7  Vodopivec Aljaž
  8  Ciglarič Žiga
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Brglez Benjamin
  11  Selčan Taj
  13  Celcer Lan
  18  Šipka Tian
  Rezervni igralci
  5  Križan Miha
  12  Pažon Vid (V)
  14  Pongračić Filip
  18  Lipnik Niko
  Rezervni igralci
  3  Iljaš Gregor
  14  Janžek Matic
   TRENER
   NK Rogaška - Rogatec
   Neskić Ibrahim
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   STRELCI
   NK Rogaška - Rogatec
   Dravinja
   0 : 1   18 - Šipka Tian (6') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška - Rogatec
    4 - Majer Nejc (28')
    15 - Cvek Tin (62')
    6 - Drofenik Žiga (71')
   Dravinja
    6 - Črešnar Tjaš (51')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška - Rogatec
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška - Rogatec
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Pongračić Filip
       2 - Šturbej Luka
  41'     18 - Lipnik Niko
       11 - Cesarec Vid
  65'     5 - Križan Miha
       15 - Cvek Tin
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  78'     14 - Janžek Matic
       18 - Šipka Tian
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan