Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 21/22
  Zapisnik: 17. krog 01.06.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - Šampion 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Mesiček Leon
   2. pomočnik: Černelič Melani
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Hercog Blaž (V)
  3  Canoski Nihat
  4  Ocvirk Aleš
  5  Bračun Nik (K)
  7  Dimec Tadej
  11  Urlep Blaž
  18  Vodeb Anže
  20  Humski Gal
  21  Ledinek Marcel
  27  Marjanović Mališa
  28  Kačičnik Miha
   Šampion
Priimek in ime
  2  Bajramaj Visar
  3  Gorenak Gašper
  6  Krajnc Jakob
  7  Kračun Aleks
  8  Stegu Filip
  9  Šepic Nino
  10  Požun Kožel Anej (K)
  11  Perc Patrik
  14  Memaj Ermal
  15  Selič Žiga
  31  Cvek Blaž (V)
  Rezervni igralci
  6  Stanković Sven
  10  Mikez Tjaš
  13  Kovač Matic
  Rezervni igralci
  4  Stožir Blaž
  17  Brkić Luka
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   Šampion
   Jovanović Stevo
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 7 - Dimec Tadej (28')
   2 : 0 20 - Humski Gal (81')
   Šampion
   2 : 1   14 - Memaj Ermal (91') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    28 - Kačičnik Miha (42')
    21 - Ledinek Marcel (84')
   Šampion
    6 - Krajnc Jakob (53')
    2 - Bajramaj Visar (55')
    3 - Gorenak Gašper (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šampion
    2 - Bajramaj Visar (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Stanković Sven
       27 - Marjanović Mališa
  79'     10 - Mikez Tjaš
       28 - Kačičnik Miha
  93'     13 - Kovač Matic
       7 - Dimec Tadej
   Šampion
  Minuta  Igralec
  49'     17 - Brkić Luka
       8 - Stegu Filip
  69'     4 - Stožir Blaž
       7 - Kračun Aleks
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan