Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 21/22
  Zapisnik: 18. krog 29.05.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Posavje Krško 2 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Vasle Žan Luka
   2. pomočnik: Zavasnik Aljaž
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Rezar Luka (V)
  2  Dimnik Tilen
  5  Bračun Nik (K)
  6  Lah Koštomaj Žan
  7  Dimec Tadej
  8  Urlep Blaž
  10  Mikez Tjaš
  18  Vodeb Anže
  20  Humski Gal
  21  Ledinek Marcel
  28  Kačičnik Miha
   NK Posavje Krško
Priimek in ime
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  2  Kukovica Luka
  5  Čučnik Robert
  6  Hodžič Ermin (K)
  7  Žibert Karlo
  9  Petančič Tadej
  10  Cerjak Nik
  11  Pribožič Tim
  16  Perše Tim
  17  Cekaj Leonis
  20  Abram Sani
  Rezervni igralci
  13  Ocvirk Aleš
  Rezervni igralci
  13  Šmit Žan
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   NK Posavje Krško
   Bizjan Marko
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 3 7 - Dimec Tadej (59')
   2 : 3 7 - Dimec Tadej (77')
   NK Posavje Krško
   0 : 1   16 - Perše Tim (6') 
   0 : 2   10 - Cerjak Nik (50') 
   0 : 3   16 - Perše Tim (52') 
   2 : 4   9 - Petančič Tadej (90') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    2 - Dimnik Tilen (58')
    10 - Mikez Tjaš (62')
   NK Posavje Krško
    1 - Smerdej Lovro Gabriel (59')
    10 - Cerjak Nik (69')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
    2 - Dimnik Tilen (80')
   NK Posavje Krško
    10 - Cerjak Nik (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Ocvirk Aleš
       6 - Lah Koštomaj Žan
   NK Posavje Krško
  Minuta  Igralec
  29'     13 - Šmit Žan
       2 - Kukovica Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan