Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 21/22
  Zapisnik: 18. krog 25.05.22
   TEKMA: Šampion - NK Brežice 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Arih Tomaž
   1. pomočnik: Šašivarević Ermin
   2. pomočnik: Močnik Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  2  Bajramaj Visar
  3  Gorenak Gašper
  4  Djaković Denis
  6  Videčnik Urh (K)
  7  Kračun Aleks
  8  Stegu Filip
  9  Šepic Nino
  10  Memaj Ermal
  15  Selič Žiga
  19  Šakić Antonio
   NK Brežice
Priimek in ime
  3  Zlobko Filip
  4  Vrstovšek Maj
  5  Urek Luka
  6  Juhart Luka (K)
  7  Zorko Nejc
  9  Sirk Lev
  19  Lepšina Matic
  22  Matko Žiga
  24  Baznik Din
  77  Grešak Luka (V)
  93  Sotler Mihael
  Rezervni igralci
  14  Brkić Luka
  16  Stožir Blaž
  Rezervni igralci
  15  Bajs Domen
  39  Regović Nikola
   TRENER
   Šampion
   Arčan Bojan
   NK Brežice
   Babnik Jure
   STRELCI
   Šampion
   NK Brežice
   0 : 1   93 - Sotler Mihael (69') 
   0 : 2   9 - Sirk Lev (77') 
   0 : 3   6 - Juhart Luka (90') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    2 - Bajramaj Visar (52')
   NK Brežice
    22 - Matko Žiga (40')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   NK Brežice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Brkić Luka
       9 - Šepic Nino
  75'     16 - Stožir Blaž
       14 - Brkić Luka
   NK Brežice
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Bajs Domen
       24 - Baznik Din
  63'     39 - Regović Nikola
       7 - Zorko Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan