Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 21/22
  Zapisnik: 18. krog 25.05.22
   TEKMA: Dravinja - A2S Celje 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Vasle Žan Luka
   2. pomočnik: Slatinek Primož
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  2  Jager Tilen
  4  Boček Anže
  5  Moravec Benjamin
  6  Hribernik Luka
  7  Jeršin Anej
  8  Vodopivec Aljaž
  9  Rak Aljaž (K)
  10  Brence Rok
  11  Selčan Nik
  13  Ratković Macuh Jaka
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Lorber Žan (V)
  4  Voga Andraž (K)
  8  Šelih Hugo
  10  Mladenović Luka
  11  Medvešek Nik
  13  Verstovšek Jani
  15  Pirečnik Nik
  17  Karapandža Timotej
  18  Marsel Tian
  20  Arlič Nik
  21  Petrak Janin
  Rezervni igralci
  3  Marguč Jan
  17  Črešnar Tjaš
  18  Bilbija Petar
  Rezervni igralci
  6  Božič Luka
  7  Bezjak Nejc
  9  Vrečko Jakob
   TRENER
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   A2S Celje
   Križnik Marko
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 8 - Vodopivec Aljaž (22')
   A2S Celje
   1 : 1   15 - Pirečnik Nik (31')  11m
   OPOMINJANI
   Dravinja
    7 - Jeršin Anej (30')
    2 - Jager Tilen (70')
   A2S Celje
    13 - Verstovšek Jani (40')
    1 - Lorber Žan (65')
    15 - Pirečnik Nik (65')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Črešnar Tjaš
       8 - Vodopivec Aljaž
  85'     18 - Bilbija Petar
       13 - Ratković Macuh Jaka
  88'     3 - Marguč Jan
       7 - Jeršin Anej
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Božič Luka
       18 - Marsel Tian
  60'     7 - Bezjak Nejc
       21 - Petrak Janin
  60'     9 - Vrečko Jakob
       8 - Šelih Hugo
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan