Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki – skupina B  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Imeno 9 7 1 1 26:17 22
2. NK Laško 9 6 1 2 30:9 19
3. NK Krško Posavje B 9 3 1 5 20:15 10
4. NK Šmarje 9 1 1 7 7:31 4
5. * NK Rogaška B 4 1 0 3 4:15 3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
16. krog 12.04.24
NK Šmarje:NK Imeno 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Laško:NK Krško Posavje B 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
15. krog 05.04.24
NK Šmarje:NK Laško 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Imeno:NK Krško Posavje B 4 : 3 (3 : 2) zapisnik
14. krog 29.03.24
NK Imeno:NK Krško Posavje B 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Šmarje:NK Laško 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
12. krog 22.03.24
NK Šmarje:NK Krško Posavje B 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
11. krog 15.03.24
NK Krško Posavje B:NK Laško 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
10. krog 03.11.23
NK Šmarje:NK Imeno 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
9. krog 27.10.23
NK Rogaška B:NK Šmarje 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Laško:NK Imeno 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
5. krog 20.10.23
NK Krško Posavje B:NK Šmarje 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 20.10.23
NK Laško:NK Rogaška B 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
7. krog 13.10.23
NK Krško Posavje B:NK Imeno 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
NK Laško:NK Šmarje 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
6. krog 06.10.23
NK Rogaška B:NK Krško Posavje B 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
4. krog 22.09.23
NK Laško:NK Krško Posavje B 0 : 4 (0 : 4) zapisnik
NK Rogaška B:NK Imeno 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
3. krog 15.09.23
NK Šmarje:NK Imeno 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
2. krog 08.09.23
NK Laško:NK Imeno 6 : 1 (4 : 0) zapisnik
NK Šmarje:NK Rogaška B 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.23
NK Rogaška B:NK Laško 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan