Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Celje A 10 6 2 2 21:18 20
2. NK Krško Posavje A 9 6 2 1 33:16 20
3. Dravinja A 11 6 2 3 22:12 20
4. Rudar Velenje A 11 6 1 4 26:15 19
5. NK Rogaška A 9 6 0 3 32:17 18
6. NK Šampion A ETIM 10 3 1 6 15:22 10
7. NK Žalec 10 3 0 7 16:28 9
8. NK Šoštanj A 9 3 0 6 14:26 9
9. Brežice 1919 11 2 0 9 19:44 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
12. krog 14.04.24
Brežice 1919:Rudar Velenje A 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
NK Šampion A ETIM:NK Krško Posavje A 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Šoštanj A:NK Žalec 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Dravinja A:NK Celje A 3 : 4 (0 : 2) zapisnik
11. krog 07.04.24
NK Rogaška A:NK Šampion A ETIM 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Šoštanj A 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Žalec:Dravinja A 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Krško Posavje A:Brežice 1919 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
10. krog 24.03.24
NK Celje A:NK Žalec 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
Brežice 1919:NK Rogaška A 3 : 4 (1 : 1) zapisnik
Dravinja A:Rudar Velenje A 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 29.10.23
Dravinja A:NK Krško Posavje A 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Celje A:Rudar Velenje A 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Šampion A ETIM 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
8. krog 22.10.23
NK Krško Posavje A:NK Celje A 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška A:Dravinja A 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Žalec 5 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion A ETIM:NK Šoštanj A 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 15.10.23
NK Celje A:NK Rogaška A 2 : 6 (2 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Šoštanj A 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Dravinja A:NK Šampion A ETIM 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 08.10.23
NK Krško Posavje A:Rudar Velenje A 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:Dravinja A 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion A ETIM:NK Celje A 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška A:NK Žalec 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 01.10.23
Rudar Velenje A:NK Rogaška A 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Žalec:NK Šampion A ETIM 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Celje A:NK Brežice 1919 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Dravinja A:NK Šoštanj A 7 : 2 (2 : 1) zapisnik
4. krog 24.09.23
NK Šoštanj A:NK Celje A 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška A:NK Krško Posavje A 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
NK Šampion A ETIM:Rudar Velenje A 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Žalec 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
3. krog 17.09.23
NK Celje A:Dravinja A 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Krško Posavje A:NK Šampion A ETIM 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
NK Žalec:NK Šoštanj A 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Brežice 1919 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
2. krog 10.09.23
NK Šampion A ETIM:NK Rogaška A 4 : 3 (2 : 1) zapisnik
Dravinja A:NK Žalec 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj A:Rudar Velenje A 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Krško Posavje A 2 : 11 (0 : 7) zapisnik
1. krog 03.09.23
NK Rogaška A:NK Brežice 1919 7 : 2 (4 : 0) zapisnik
NK Žalec:NK Celje A 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Krško Posavje A:NK Šoštanj A 2 : 5 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:Dravinja A 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan