Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 21. krog 02.06.17
   TEKMA: NK Hrastnik - KNK Odred Kozje-NK Imeno 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  3  Moljk Žiga
  5  Marcen Žiga
  6  Džanić Eldin (K)
  8  Šurina Nik
  9  Moljk Aljaž
  10  Dornik Aljaž
  14  Lučić Kikić Žan
  16  Tratar Eva
  17  Lebič Blaž
  27  Presečki Nik (V)
  29  Bajramović Alen
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  5  Drofenik Blaž
  7  Kajba Dejan
  8  Jurak Jakob (K)
  10  Deljić David
  11  Jug Žiga
  12  Mikulan Rok
  15  Bezamovski Matic
  17  Kladušek Jožef
  20  Kajba Alen
  21  Kladušek Jan
  30  Jug Žan (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  0  Čepin Leon
  1  Jereb Valentin (V)
  6  Pirš Tim
  9  Kranjčec Alen
  28  Herček Jan
  31  Posteržin Luka
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Hrastnik
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   0 : 1   11 - Jug Žiga (21') 
   0 : 2   20 - Kajba Alen (31') 
   0 : 3   11 - Jug Žiga (40') 
   0 : 4   11 - Jug Žiga (52') 
   0 : 5   11 - Jug Žiga (56') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
    3 - Moljk Žiga (42')
    6 - Džanić Eldin (54')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    11 - Jug Žiga (39')
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
    6 - Džanić Eldin (69')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  52'     0 - Čepin Leon
       12 - Mikulan Rok
  58'     31 - Posteržin Luka
       8 - Jurak Jakob
  58'     6 - Pirš Tim
       15 - Bezamovski Matic
  58'     28 - Herček Jan
       10 - Deljić David
  58'     1 - Jereb Valentin
       30 - Jug Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan