Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 19. krog 19.05.17
   TEKMA: Združena Savinjska - NK Ljubno 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Vransko - Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Borovnik Miha
   1. pomočnik: Grabovac Daniel
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  2  Brglez Iza (K)
  5  Paulič Samo
  7  Praprotnik Lovro
  10  Mojzeš Pascal
  11  Strojanšek Klemen
  12  Bajde Samo (V)
  14  Drilon Susuri
  15  Glavnik Filip Žak
  16  Artnik Šuster Domen
  17  Aleš Kristjan
  18  Koncilja Urban
   NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Štiglic Denis (V)
  2  Žehelj Miha
  3  Černivšek Maša
  4  Černivšek Matic (K)
  7  Podkrižnik Anza
  8  Bergles Tadej
  9  Ajnik David
  10  Robnik Primož
  19  Maurič Matevž
  21  Kosmač Jan
  23  Zamernik Rok
  Rezervni igralci
  8  Drofenik Žiga
  Rezervni igralci
  5  Pečovnik Kaja
  6  Sem Benjamin
  17  Jeraj Kimi
  20  Arnič Patrik
  22  Cerar Anže
   TRENER
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 0 11 - Strojanšek Klemen (56')
   NK Ljubno
   1 : 1   4 - Černivšek Matic (67') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   NK Ljubno
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   NK Ljubno
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  45'     8 - Drofenik Žiga
       10 - Mojzeš Pascal
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  37'     17 - Jeraj Kimi
       2 - Žehelj Miha
  37'     5 - Pečovnik Kaja
       19 - Maurič Matevž
  60'     6 - Sem Benjamin
       9 - Ajnik David
  69'     20 - Arnič Patrik
       23 - Zamernik Rok
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan