Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 2. krog 02.09.22
   TEKMA: NK Brežice 1919 - Kovinar Štore 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Radeljak Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Ostrelič Aljaž (K)
  3  Dvornik Gaj
  4  Cvelbar Sergej
  6  Lapuh Leon
  7  Kolarič Luka Mai
  9  Vahčič Leon
  11  Krošelj Nik
  12  Ogorevc Nejc (V)
  13  Kranjc Primož
  16  Kocjan Klemen
  17  Debogović Mark Antoni
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Hadžić Armin (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Vokshi Armend
  4  Pušnik Nik
  7  Kumperger Nejc
  8  Rahmanović Semin
  9  Topić Uroš
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  14  Oberžan David
  17  Bubregović Liam
  Rezervni igralci
  8  Morina Adrian
  14  Balon Tine
  20  Krahulec Timon
  Rezervni igralci
  12  Taseski Tibor (V)
  13  Rexhepi Erda
  16  Halilović Medina
  22  Taseski Patrik
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Jelinčič Roko
   Kovinar Štore
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   1 : 0 11 - Krošelj Nik (35')
   2 : 0 11 - Krošelj Nik (41')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  61'     8 - Morina Adrian
       16 - Kocjan Klemen
  77'     14 - Balon Tine
       6 - Lapuh Leon
  77'     20 - Krahulec Timon
       7 - Kolarič Luka Mai
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  63'     22 - Taseski Patrik
       11 - Smajlović Armin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan