Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 4. krog 18.09.22
   TEKMA: ND Dravinja - NK Rogaška 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kocijan Blaž
   1. pomočnik: Arih Tomaž
   2. pomočnik: Vozlič David
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  4  Mikša Tim
  5  Moravec Benjamin
  6  Kotar Tim
  7  Brglez Benjamin
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  12  Mavher Kristjan (V)
  14  Hren Niko
  19  Jager Tilen
  20  Hren Žiga
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Močnik Jure
  4  Majer Nejc (K)
  5  Krivec Enej
  7  Tkavc Michell
  8  Drobne Maj
  9  Pongračić Filip
  10  Hernavs Miha
  14  Kecur Niko
  16  Cvek Tin
  18  Prevolšek Jaka
  22  Krašovic Gašper (V)
  Rezervni igralci
  1  Pilih Maj
  13  Strmšek Miha
  15  Šipka Tian
  17  Jelenko Žiga
  Rezervni igralci
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Meze Nejc
  6  Lipnik Niko
  11  Urlep Blaž
  13  Kunštek Jaša
   TRENER
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 0 14 - Hren Niko (3')
   NK Rogaška
   1 : 1   8 - Drobne Maj (28') 
   1 : 2   8 - Drobne Maj (83') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    4 - Mikša Tim (49')
    20 - Hren Žiga (91')
   NK Rogaška
    4 - Majer Nejc (43')
    18 - Prevolšek Jaka (66')
    10 - Hernavs Miha (67')
    8 - Drobne Maj (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
    12 - Mavher Kristjan (37')
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  38'     1 - Pilih Maj
       10 - Herman Enej
  73'     15 - Šipka Tian
       11 - Ciglarič Žiga
  87'     13 - Strmšek Miha
       6 - Kotar Tim
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  60'     11 - Urlep Blaž
       7 - Tkavc Michell
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan