Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Šampion 16 12 2 2 46:18 38
2. NK Bohorč Šentjur 16 12 2 2 68:22 38
3. NK Brežice 1919 16 11 1 4 78:15 34
4. KNK Odred Kozje-NK Imeno 16 8 3 5 39:25 27
5. Mons Claudius 16 7 1 8 34:56 22
6. NK Rogaška Central 16 6 3 7 35:28 21
7. NK Žalec 16 5 3 8 25:37 18
8. NK Radeče 16 3 1 12 31:49 10
9. NK Vojnik 16 0 0 16 10:116 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
18. krog 04.06.16
NK Brežice 1919:KNK Odred Kozje-NK Imeno 7:0 (2:0) zapisnik
NK Vojnik:NK Šampion 2:4 (1:2) zapisnik
NK Radeče:NK Žalec 4:0 (1:0) zapisnik
NK Bohorč Šentjur:Mons Claudius 5:0 (0:0) zapisnik
17. krog 28.05.16
NK Bohorč Šentjur:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3:2 (0:2) zapisnik
NK Rogaška Central:NK Brežice 1919 0:9 (0:3) zapisnik
NK Šampion:NK Radeče 3:1 (1:0) zapisnik
NK Vojnik:Mons Claudius 1:2 (0:0) zapisnik
16. krog 21.05.16
NK Brežice 1919:NK Bohorč Šentjur 5:1 (3:0) zapisnik
NK Radeče:Mons Claudius 1:1 (1:1) zapisnik
NK Rogaška Central:NK Žalec 2:2 (2:1) zapisnik
NK Vojnik:KNK Odred Kozje-NK Imeno 0:6 (0:5) zapisnik
15. krog 14.05.16
NK Žalec:NK Brežice 1919 2:1 (2:1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Radeče 4:1 (1:1) zapisnik
NK Bohorč Šentjur:NK Vojnik 13:0 (4:0) zapisnik
NK Šampion:NK Rogaška Central 3:1 (1:0) zapisnik
14. krog 07.05.16
NK Rogaška Central:Mons Claudius 1:2 (1:1) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Vojnik 15:0 (7:0) zapisnik
NK Radeče:NK Bohorč Šentjur 2:4 (0:2) zapisnik
NK Žalec:NK Šampion 0:3 (0:1) zapisnik
13. krog 23.04.16
Mons Claudius:NK Žalec 4:2 (3:1) zapisnik
NK Vojnik:NK Radeče 1:5 (0:3) zapisnik
NK Šampion:NK Brežice 1919 1:0 (1:0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Rogaška Central 0:0 (0:0) zapisnik
12. krog 16.04.16
NK Brežice 1919:NK Radeče 12:0 (5:0) zapisnik
NK Rogaška Central:NK Bohorč Šentjur 0:1 (0:0) zapisnik
NK Žalec:KNK Odred Kozje-NK Imeno 0:4 (0:0) zapisnik
NK Šampion:Mons Claudius 7:1 (3:0) zapisnik
11. krog 09.04.16
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šampion 2:1 (0:1) zapisnik
NK Vojnik:NK Rogaška Central 0:5 (0:3) zapisnik
NK Bohorč Šentjur:NK Žalec 2:0 (0:0) zapisnik
Mons Claudius:NK Brežice 1919 1:5 (0:0) zapisnik
10. krog 02.04.16
NK Šampion:NK Bohorč Šentjur 3:3 (2:1) zapisnik
Mons Claudius:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3:5 (0:3) zapisnik
NK Rogaška Central:NK Radeče 4:1 (1:1) zapisnik
NK Žalec:NK Vojnik 3:1 (0:0) zapisnik
9. krog 24.10.15
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Brežice 1919 1:3 (0:1) zapisnik
Mons Claudius:NK Bohorč Šentjur 2:13 (1:4) zapisnik
NK Šampion:NK Vojnik 6:3 (3:1) zapisnik
NK Žalec:NK Radeče 3:0 (1:0) zapisnik
8. krog 17.10.15
Mons Claudius:NK Vojnik 7:2 (3:1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Bohorč Šentjur 1:3 (0:2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Rogaška Central 3:1 (0:0) zapisnik
NK Radeče:NK Šampion 0:5 (0:1) zapisnik
7. krog 10.10.15
NK Bohorč Šentjur:NK Brežice 1919 1:0 (1:0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Vojnik 8:0 (4:0) zapisnik
Mons Claudius:NK Radeče 2:1 (0:1) zapisnik
NK Žalec:NK Rogaška Central 1:4 (0:1) zapisnik
6. krog 03.10.15
NK Brežice 1919:NK Žalec 0:1 (0:1) zapisnik
NK Rogaška Central:NK Šampion 0:2 (0:1) zapisnik
NK Radeče:KNK Odred Kozje-NK Imeno 0:1 (0:0) zapisnik
NK Vojnik:NK Bohorč Šentjur 0:10 (0:4) zapisnik
5. krog 26.09.15
NK Šampion:NK Žalec 2:0 (1:0) zapisnik
NK Vojnik:NK Brežice 1919 0:8 (0:4) zapisnik
NK Bohorč Šentjur:NK Radeče 3:1 (3:1) zapisnik
Mons Claudius:NK Rogaška Central 0:4 (0:2) zapisnik
4. krog 19.09.15
NK Rogaška Central:KNK Odred Kozje-NK Imeno 0:0 (0:0) zapisnik
NK Radeče:NK Vojnik 10:0 (4:0) zapisnik
NK Žalec:Mons Claudius 1:5 (1:2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Šampion 2:2 (2:1) zapisnik
3. krog 12.09.15
Mons Claudius:NK Šampion 0:2 (0:1) zapisnik
NK Radeče:NK Brežice 1919 2:3 (0:1) zapisnik
NK Bohorč Šentjur:NK Rogaška Central 2:1 (1:0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Žalec 2:2 (1:1) zapisnik
2. krog 05.09.15
NK Šampion:KNK Odred Kozje-NK Imeno 0:2 (0:1) zapisnik
NK Brežice 1919:Mons Claudius 5:2 (4:2) zapisnik
NK Žalec:NK Bohorč Šentjur 3:3 (1:1) zapisnik
NK Rogaška Central:NK Vojnik 9:0 (2:0) zapisnik
1. krog 29.08.15
NK Radeče:NK Rogaška Central 2:3 (1:2) zapisnik
NK Vojnik:NK Žalec 0:5 (0:3) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Mons Claudius 1:2 (1:1) zapisnik
NK Bohorč Šentjur:NK Šampion 1:2 (1:1) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan