Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Rogaška TSM 7 7 0 0 41:3 21
2. NK.Laško-Pivovar 7 4 1 2 34:9 13
3. Zreče 6 3 2 1 30:6 11
4. Fosilum Šentjur 4 3 1 0 25:6 10
5. AS System Šmarje pri Jelšah 4 3 0 1 16:4 9
6. Rockstar Kovinar 7 2 1 4 18:10 7
7. KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 1 1 4 3:19 4
8. NK Žalec 7 1 0 6 12:38 3
9. Mons Claudius 6 0 0 6 3:87 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
8. krog 21.10.17
NK.Laško-Pivovar:NK Rogaška TSM 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Mons Claudius:Rockstar Kovinar 0 : 11 (0 : 7) zapisnik
7. krog 14.10.17
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Žalec 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Rockstar Kovinar:Fosilum Šentjur 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:Zreče 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 07.10.17
Zreče:NK.Laško-Pivovar 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:Rockstar Kovinar 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Mons Claudius:NK Rogaška TSM 0 : 18 (0 : 9) zapisnik
5. krog 30.09.17
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Žalec 10 : 1 (5 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:Mons Claudius 14 : 0 (8 : 0) zapisnik
Rockstar Kovinar:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 23.09.17
Mons Claudius:Zreče 0 : 19 (0 : 10) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK.Laško-Pivovar 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Žalec:NK Rogaška TSM 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.17
AS System Šmarje pri Jelšah:Rockstar Kovinar 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:KNK Odred Kozje - NK Imeno 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Zreče 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Žalec 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
2. krog 09.09.17
Rockstar Kovinar:NK Rogaška TSM 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK.Laško-Pivovar 2 : 7 (0 : 3) zapisnik
NK Žalec:Zreče 1 : 7 (1 : 2) zapisnik
Mons Claudius:Fosilum Šentjur 1 : 16 (0 : 8) zapisnik
1. krog 02.09.17
NK.Laško-Pivovar:Rockstar Kovinar 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK Žalec 2 : 9 (0 : 4) zapisnik
Zreče:KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan