Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina D  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
8. krog 28.10.17
NK Vojnik (1):NK.Laško-Thermana (1) ODIGRANO
KNK Odred Kozje - NK Imeno (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
Mons Claudius (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
7. krog 21.10.17
NK Hrastnik (1):NK Vojnik (1) ODIGRANO
NK.Laško-Thermana (1):Mons Claudius (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) ODIGRANO
6. krog 14.10.17
NK Hrastnik (1):Mons Claudius (1) ODIGRANO
KNK Odred Kozje - NK Imeno (1):NK Vojnik (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):NK.Laško-Thermana (1) ODIGRANO
5. krog 07.10.17
NK.Laško-Thermana (1):KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
Mons Claudius (1):NK Vojnik (1) ODIGRANO
4. krog 30.09.17
NK Hrastnik (1):NK.Laško-Thermana (1) ODIGRANO
KNK Odred Kozje - NK Imeno (1):Mons Claudius (1) ODIGRANO
NK Vojnik (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
3. krog 23.09.17
NK.Laško-Thermana (1):NK Vojnik (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):Mons Claudius (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) ODIGRANO
2. krog 16.09.17
NK Vojnik (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
Mons Claudius (1):NK.Laško-Thermana (1) ODIGRANO
KNK Odred Kozje - NK Imeno (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
1. krog 09.09.17
NK.Laško-Thermana (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
NK Vojnik (1):KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) ODIGRANO
Mons Claudius (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan